Альянс пейнтбольних клубів «Аватар»

"Якщо хочеш йти швидко - йди один, якщо хочеш дійти далеко - йдіть разом"

-Африканське народне прислів'я

Пейнтбол Дніпро
Пейнтбольний клуб Рекон
Пейнтбольний клуб
Пейнтбольний клуб Гладіатор
Асоціація Пейнтбольних Клубів України

   Ми закінчили наш спринт і тепер розпочинаємо марафон. Дуже тривалий забіг із подоланням перешкод та взяттям нових вершин. Всі можливості, надані в рамках одного клубу, були вичерпані і для подальшого якісного зростання потрібне об'єднання на вищому рівні. Для цього ми створили Альянс, із завданням, сприяти розвитку дисципліни пейнтболу у Дніпропетровську

Свіжий погляд на вже звичні для активної частини населення гри в пейнтбол вимагав нового рішення. І таке рішення з'явилося у вигляді створення Альянсу з уже існуючих пейнтбольних клубів. Це дозволило нам значно збільшити масштаб дії і надало новий комплексний підхід у вирішенні завдань.

Пейнтбольне об'єднання розширило багато опцій, підвищивши якість послуг і самої гри в пейнтбол. Воно вирішило головну проблему, роблячи пейнтбол доступнішим для широких мас у Дніпропетровську. В Альянсі учасникам стає доступним розширений функціонал технічної підтримки. Допомога у проведенні великих корпоративних заходів, оптової закупівлі куль у постачальника, а також можливості внести різноманітність до ігрових локацій для Ваших клієнтів.

Ми сприяємо проведенню дитячих та корпоративних заходів, великих турнірів з елементами квесту, великих пейнтбольних маневрів та турнірів з тактичного пейнтболу.

Комплексна мета Альянсу, це просування ідеї активного відпочинку та пейнтболу як культурного явища. Розширення поняття “дитячий пейнтбол” та розробки спеціальних сценаріїв. Проведення аматорських та статі - професійних турнірів. Розвиток різноманітності пейнтбольних майданчиків нашої області.

Ми завжди боролися з високою вартістю обладнання та цінами на витратний матеріал, оскільки давно хочемо вивести цей спорт із розряду елітного, та допомогти кожному випробувати на собі радість від участі. Отримати приплив адреналіну та забуте почуття дитячого азарту, зарядити себе оптимізмом та відчуттям свята, якого так не вистачає у реальному житті.

Наш відпочинок включає не тільки обмін кулями. Ми пропонуємо низку додаткових послуг у вигляді зони відпочинку. У бойовій готовності завжди знаходяться намети, столи, лавки та мангал. За бажанням підключається пейнтбольний і страйкбольний тир. Для корпоративних заходів можна підключити додаткові опції, такі як фото та відео зйомка, стрільба з лука по мішені з інструктором, музичний супровід та художник портретист.

Пейнтбол – це чудове продовження фантазії на тему тактичної гри Зарниця. А чудове воно тим, що, незважаючи на всю свою серйозність підходу та складність спорядження, це мирна гра. І якби всі військові конфлікти вирішувалися за допомогою кульок з фарбою, перетворюючи гарячі крапки на індійське свято Холі, наш світ був би яскравішим і світлішим.

Двері для вступу до Альянсу, завжди відчинені! Ми раді вітати як початківці, так і досвідчені пейнтбольні клуби Дніпропетровська.

Також будемо раді та партнерству з пейнтбольними клубами України!

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ © Альянс пейнтбольних клубів у Дніпрі

ukУкраїнська

Увійдіть за допомогою своїх облікових даних

або    

Забули свої дані?

Створити обліковий запис